Jonjić zabio za pobjedu svoje C-Osake

Matej Kačan • srijeda, 14.10.2020.

U 22. kolu japanske nogometne J1 Lige, C-Osaka je ostvarila 1:0 pobjedu protiv Shonana, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Matej Jonjić u drugoj minuti nadoknade...

Hrvatski stoper na radu u Japanu Matej Jonjić po drugi je put ove sezone bio strijelac za svoju C-Osaku u minimalnoj pobjedi. Osaka je kod kuće dočekala Shonan te je slavila s 1:0 pogotkom Jonjića.

Da stvar bude dramatičnija, bivši je stoper Hajduka i Osijeka zabio u drugoj minuti nadoknade te je tako svojoj momčadi donio 14. pobjedu sezone i prekid negativnog niza od dva uzastopna poraza.

Njegova C-Osaka leži na trećem mjestu lige s 45 bodova, dva manje uz dvije utakmica manje od drugoplasiranog Tokija. Prvi je Kawasaki Frontale sa 62 boda. Shonan je u crnom nizu poraza te je posljednji na tablici sa samo devet bodova u 21 susretu.