Dobri nastupi Cindrića i Karačića, Barceloni pobjeda, Kielceu remi

Branimir Korać • petak, 30.10.2020.

U okrnjenom šestom kolu Lige prvaka rukometaša Barcelona je ugostila Aalborg i visoko slavila dok je Kielce gostovao kod Porta i remizirao.

Nakon pobjede protiv PSG-a, Kielce nije uspio doći do još jednog slavlja. Gostovao je kod Porta i remizirao 32:32.

Imao je Kielce dovoljno prilika u završnici za pobjedu, dvije i pol minute prije kraja Angel Fernandez doveo ga je u vodstvo, domaćin je brzo poravnao preko Miguela Martinsa Soaresa, a u završnici Gudjonson nije realizirao sedmerac pa ni svoju priliku Dujšebaev.

Kod Porta su se istaknuli Alfredo Quintana s 14 obrana te Miguel Martins Soares sa sedam golova, Ivan Slišković dodao je dva. Kod gostiju Igor Karačić postigao je pet golova, a Alex Dujšebaev pet.

Barcelona je imala lagan posao prrotiv Aalborga kojeg je svladala s 42:33. Karantena u kojoj su bili igrači Barcelone nije ostavila traga i u drugom poluvremenu domaća momčad odvojila se i glatko slavila.

Po šest golova postigli su Blaž Janc i Dika Mem dok je Luka Cindrić dodao pet. Kod gostiju šest golova postigao je Nikolaj Christensen.