1. HMNL, 4. kolo, 06.11.2020, 20:00 h
MNK Osijek 5:1 AMNK Universitas Split

Osijek u zaostalom dvoboju vrlo uvjerljiv protiv Universitasa

Mihaela Bradovski • subota, 07.11.2020.

U posljednjem susretu četvrtog kola 1. HMNL Osijek je u svojoj dvorani u derbiju začelja ugostio Universitas i upisao pobjedu 5:1...

Dvoboj dvije momčadi koje u prva tri kola nisu uzele niti boda ujedno je odlučivalo o tome tko će se pomaknuti s dna ljestvice.

Osječani su ipak bili uspješniji, svladali su Universitas s 5:1 i zakucali ga za dno ljestvice.

Već na odmoru bilo je visokih 3:0 za domaćina zahvaljujući golovima Roberta Nospaka, Josipa Šalaja i Andreja Pandurevića. U drugom dijelu Josip Juretić smanjio je zaostatak u 24. minuti da bi u 32. minuti zabili i Šalaj i Pandurević za konačnih 5:1.

Osječani se tako pomiču na devetu poziciju s bodom zaostatka za Alumnusom i Vrgorcem. Universitas ostaje u brigama na dnu ljestvice.