Sevilla i Villarreal sigurni u Kupu

Matej Kačan • utorak, 05.01.2021.

Nakon ispadanja Getafea i Celte Vigo, lekciju su usvojili Sevilla i Villarreal koji su kao par prvoligaša sigurno odradili svoje obveze u Kupu Kralja...

Trećeligaš Zamora definitivno nije bio dorastao suparnik za Villarreal u 1/13 finalu Kupa Kralja. Žuti su čuli za ispadanje Getafea i Celte Vigo te su naučili lekciju drugih i maksimalno ozbiljno su shvatili posao pred njima.

Pola sata je odolijevao domaćin, a probio ga je Carlos Bacca u 31. minuti. Pino je povisio na 2:0 u 43., a pred kraj poluvremena svoj jedini pogodak postižu domaćini preko Ramosa. Stajalo je 2: 1 do posljednjih 20 minuta kad Nino i Raba podižu na 4:1.

Sigurna je bila i Sevilla koja je gostovala kod Linaresa bez nastupa Ivana Rakitića. Oscar i autogol Lare su bili dovoljni za 2:0 i prolazak bez problema.