Denis Kolinger golom u sudačkoj nadoknadi spasio Vejle od poraza

Mihaela Bradovski • nedjelja, 14.02.2021.

Denis Kolinger odlično se snašao u Danskoj, a sada je stigao i do prvog pogotke. I to ne bilo kakvog već je u 91. minuti spasio Vejle od poraza...

Otkako su Denis Kolinger i Dominik Kovačić stigli u Vejle, ovaj klub nema poraz. U 16. kolu prijetio mu je prvi, ugostio je na svom stadionu Nordsjaelland i gubio do 91. minute 2:1. No onda je Kolibger poslao loptu u mrežu i spasio Vejle od poraza.

Domaćin je dugo vodio golom Mucollija, ali u zadnjih 20 minuta gosti su napravili preokret.

Uslijedio je pritisak domaćina, Goncalves Sousa je ubacio s lijeve strane, a Kolinger došao iz drugog plana i glavom zalucao loptu u mrežu.

S povezom na glavi odradio je dobru utakmicu i na kraju zabio taj ključan bod. Odigrao je cijelu utakmicu dok je Kovačić ušao u igru u 82. minuti.