Raspoloženi Cindrić predvodio Barcelonu u glatkoj pobjedi protiv La Rioje

Branimir Korać • nedjelja, 21.02.2021.

Barcelona je u španjolskom prvenstvu nastavila stopostotni niz pobjedom na domaćem parketu protiv La Rioje. Slavila je s 36:27 uz odličan nastup Luke Cindrića...

Barcelona ima lagan posao u španjolskom prvenstvu, obranit će titulu prvaka, to je posve jasno, a u 20 odigranih utakmica upisala je 20 pobjeda.

20. je stigla na domaćem parketu protiv La Rioje koja uopće nije bezazlena, uostalom drži visoko četvrto mjesto. Slavila je s glatkih 36:27 i tako upisala četvrtu uzastopnu pobjedu u mečevima s ovim protivnikom.

Sve je bilo jasno bilo jasno već nakon prvog poluvremena kada je Barcelona vodila s visokih 20:11. U nastavku susreta bilo je samo pitanje konačne razlike.

Barcu su do pobjede predvodili s po šest golova Luka Cindrić (6/6) i Dika Mem dok su po pet golova dodali Aleix Gomez i Ludovic Fabregas. Gonzalo Perez de Vargas dodao je 12 obrana. Kod gostiju Agustín Casado Marcelo zabio je deset golova.

Benidorm nije imao problema protiv Puerto Sagunta i svladao ga je s 36:26 unatoč tri gola Brune Kozine.