Novo Vrijeme četvrti put zaredom u finalu doigravanja

Branimir Korać • subota, 15.05.2021.

Nogometaši Novog Vremena izborili su još jednom finale doigravanja za prvaka Hrvatske. Tamo će igrati protiv aktualnog prvaka Olmissuma...

Nakon što je Olmissum u dva susreta eliminirao Futsal Dinamo, saznao je protivnika u finalu. To će i ove sezone biti Novo Vrijeme.

Novo Vrijeme je u trećoj utakmici polufinala bilo bolje od Crnice, slavio je s 3:1 i tako izborilo novo finale.

U vrlo neizvjesnom dvoboju Makarani su do vodstva stigli u 22. minuti preko Jelavića. Dugo je na semaforu stajalo 1:0, a onda u 35. minuti Crnica dolazi do poravnanja preko Matijevića.

Samo desetak sekundi kasnije uslijedio je novi šok za goste koji nisu izdržali duže u egalu već su jako brzo primili novi pogodak te je Bajrupović ekspresno vratio prednost na stranu Novog Vremena.

Šibenčani ubrzo preuzimaju rizik i vade vratara, no to su skupo platili malo manje od tri minute prije kraja kada Bajrušović postavlja konačnih 3:1.

Prve dvije utakmice finalne serije igrat će se u Omišu, a Olmissum je taj koji brani naslov prvaka.