Mektić i Pavić dobro krenuli na turniru u Indian Wellsu

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 11.10.2021.

Nikola Mektić i Mate Pavić dobro su krenuli na turniru u Indian Wellsu. U prvom kolu bili su bolji od Mackenzieja McDonalda i Brandona Nakashime...

Nakon tri uzastopna poraza, Nikola Mektić i Mate Pavić vratili su se na teren i upisali su pobjedu na startu Indian Wellsa.

Odigrali su odličan meč i upisali su pobjedu u dva lagana seta za svega 52 minute. Bio je to nastup na tragu onih kada sui apsolutno dominirali turnirima.

Već u prvom gemu meča uzeli su servis Amerikancima i u završnici prvog seta došli su do još jednog breaka i uzeli set sa 6:2.

I u drugi set ušli su s 4:0, napravili su odmah razliku i do kraja meča su zadržali prednost i izborili prolaz.

U drugom kolu igrat će protiv Marcela Arevala i Matwea Middelkoopa.

Indian Wells, prvo kolo:
Nikola Mektić/Mate Pavić (Hrvatska/Hrvatska, 1) - Mackenzie McDonald/Brandon Nakashima (SAD/SAD) 6:2, 6:2