Druga HNL, 10. kolo, 22.10.2021, 15:00 h
Sesvete 4:0 Solin
Solin

Sesvećani proradili na svom travnjaku protiv Solina

HINA, Mihaela Bradovski • petak, 22.10.2021.

Nogometaši Sesveta odigrali su svoju možda i najbolju utakmicu ove sezone te su glatko slavili s 4:0 protiv Solina...

Nogometaši Sesveta svladali su Solin na domaćem terenu s 4:0 u prvoj utakmici desetog kola Druge HNL. Bila je to tek druga domaća pobjeda u sezoni Sesveta.

Prije dvoboja protiv Solinjana igrači Sesveta su upisali čak četiri domaća poraza (u pet odigranih utakmica), ali su ovaj put suvereno stigli do tri boda.

U prvom dijelu prvo je glavom zabio Montano u 21. minuti, a potom je lijepu akciju udarcem s vrha šesnaesterca okončao Mijatović u 36. minuti za 2:0. Utakmica je i definitivno odlučena početkom nastavka. Prvo je Vujanić realizirao jedanaesterac u 51. minuti, dok je Bičanić u 54. zabio za konačnih 4:0.

U subotu će igrati: Dubrava Tim Kabel - BSK (13:00), Rudeš - Opatija (15:00), Jarun - Croatia (15:00), Dugopolje - Dinamo II (15:00) i Cibalia - Inter-Zaprešić (15:00), dok su u nedjelju na rasporedu još dvije utakmice: Osijek II - Varaždin (15:00) i Orijent 1919 - Kustošija (15:00)