Francuski kup, četvrtfinale, 08.02.2022, 21:00 h
Monaco
Monaco 2:0 Amiens

Monaco bez većih problema izbacio Pavlovićev Amiens

Mihaela Bradovski • utorak, 08.02.2022.

U prvom susretu četvrtfinala Francuskog kupa Monaco je igrao protiv drugoligaša te je pobjedom 2:0 postao prvi polufinalist...

Dobar ulazak u oba poluvremena bio je dovoljan Monacu da ubilježi pobjedu protiv Amiensa i izbori prolaz u polufinale Francuskog kupa. Odigrao je domaćin dobru utakmicu i zasluženo izborio prolaz.

Nije se dugo čekalo na prvi pogodak, već u petoj minuti Monaco je stigao do vodstva zahvaljujući golu Aureliena Tchouamenija.

Do kraja prvog dijela igralo se nešto mirnije i pogodaka više nije bilo.

Međutim i ulazak u drugi dio je bio dobar, gosti su odmah zaprijetili preko Kadera Bambe, ali Vito Mannone je obranio taj pokušaj.

U 54. minuti domaćin dolazi do drugog pogotka, a strijelac je bio Kevin Volland što će se pokazati i konačnim rezultatom.

Mateo Pavlović kod gostiju je odradio svih 90 minuta.