Europska liga, nokaut faza, osmina finala - prve utakmice, 10.03.2022, 18:45 h
Sevilla 1:0 West Ham
West Ham

Sevilla nosi prednost na uzvrat u Londonu, Rakitić se ozlijedio na zagrijavanju

Branimir Korać • četvrtak, 10.03.2022.

Nogometaši Seville nose prednost na uzvrat kod West Hama nakon što su u prvom susretu na svom stadionu slavili s 1:0...

Sevilla je odradila dobar posao u prvom susretu protiv West Hama, ali može žaliti što nije još i bolji. Naime bila je bolji protivnik, dominirala je susretom i pobjeda je na kraju trebala biti i izraženija.

Ivan Rakitić nije nastupio, trebao je krenuti od prve minute, ali tijekom zagrijavanja osjetio je probleme i u posljednji trenutak umjesto njega je u prvih 11 ušao Munir El Haddadi.

Upravo su Munir pokazao kao čovjek odluke, u 60. minuti postigao je jedini pogodak na susretu kada je odlično opalio iz prve nakon ubačaja Marcosa Acune i pogodio za pobjedu.

Najveću priliku za West Ham promašio je Nikola Vlašić koji je u 11. minuti iz blizine pucao, ali vratar Seville je obranio.

Vlašić je igrao do 67. minute kada ga je zamijenio Said Benrahma.