HT Prva liga, 28. kolo, 18.03.2022, 18:00 h, Kranjčevićeva
Suci: Zdenko Lovrić, Sanja Rođak-Karšić, Tomislav Keglević
0:0(0:0) Istra 1961
Istra 1961

Hrvatski dragovoljac i Istra 1961 pokazali vrlo malo i odigrali bez golova

Branimir Korać • petak, 18.03.2022.

Očekivalo se ipak više od dvije momčadi koje se bore za opstanak, posebno Hrvatski dragovoljac kojem je ovo bila velika šansa da probudi nadu u ostanak. Na kraju smo vidjeli jako malo...

Admir Bristrić
79'
16
Filip Braut
88'
23
Lovre Čirjak
90'+1'
Gonzalo Garcia

Hrvatski dragovoljac i Istra 1961 odigrali su 0:0 i pokazali otprilike toliko. Vrlo rijetke prilike, igra između dva kaznena prostora i puno pogrešaka, obilježili su utakmicu.

Istra je bila bolji protivnik, više toga je pripremila i uostalom imala je i gredu, a s druge strane Hrvatski dragovoljac vrlo rijetko je prijetio.

Od Dragovoljca smo vidjeli puno više i protiv Šibenika i Rijeke, a ovdje je tek bila njegova prava prilika za buđenje nade da može do čudesnog povratka u borbu za opstanak. Ovih 0:0 znači da Dragovoljci mogu sve više razmišljati o ispadanju iz lige.

U prvom poluvremenu vidjeli smo tek jednu pravu priliku i to u desetoj minuti kada je Mlinar ubacio iz kornera, Galilea dobro pucao glavom, ali Lučić je sjajno obranio.

U drugom dijelu Istra je bila blizu pogotka u 60. minuti kada je Mlinar odlično pucao s 15-ak metara, ali zaustavila ga je greda.

Hrvatski dragovoljac zaprijetio je preko Frigana i Perića, ali nije to bilo onako opasno kao Mlinarov pokušaj.

Ostalo je 0:0 čime zadovoljniji mogu biti gosti.