Ante Kuliš
90'+3'

Trener
Dragan Tadić

Osijek je u Gradskom vrtu ugostio posljednjeplasirani Hrvatski dragovoljac i mogao je značajno popraviti gol razliku. Puno toga promašili su Osječani, no nisu na kraju kažnjeni.

Domaćin nije mogao imati bolji ulazak u utakmicu. Već u trećoj minuti Osječani su došli do vodstva. Ubačena lopta iz auta, Bralić je glavom prebacio i lopta dolazi do Žapera koji bez problema zabija.

Baš ti ubačaji iz auta bili su posebno opasni i nešto na što Dragovoljac očito nije bio spreman. No i iz igre je bio osijek opasan, stvorio je nekoliko prijetnji, ali nije se uspio odvojiti na dva gola prednosti.

Hrvatski dragovoljac je iz svog prvog udarca na gol stigao do pogotka. U 32. minuti nastala je gužva pred Ivušićem, odbio je loptu prema Braliću koji ju je čekao, ali Galešić je iskoristio tu neodlučnost te uklizao ispred Bralića i poslao loptu u mrežu.

Pet minuta kasnije Osječani prijete preko Lovrića koji je sjajno opalio s 25 metara i pogodio vratnicu.

Kada se činilo da će se na odmor otići s poravnatim rezultatom, domaćin je doao do prrednosti. U sudačkoj nadoknadi iz kornera je ubacio Lovrić, glavom u petercu loptu zahvatio Topčagić i zabio za 2:1.

U nastavku susreta Osječani su pokušavali doći do pogotka i rješavanja pitanja pobjednika, probavali su Lovrić, Mance, Fiolić, Mierez, ali pogotka nije bilo.

Na drugoj strani Dragovoljac je također spojio nekoliko pokušaja, nije došao do one prave stpopostotne prilike, ali nije bilo lagodno domaćim navijačima u trenucima dok su Dragovoljci ciljali prema golu Osijeka.

Ostalo je 2:1 čime je Osijek ponovno stigao na dva boda zaostatka za Dinamom.