Vanesa Tot uzela srebro i broncu u Beogradu

HINA, Matej Kačan • nedjelja, 26.06.2022.

Hrvatska kanuistica Vanesa Tot polučila je sjajan uspjeh na EP za mlađe seniore u Beogradu. Ona je osvojila srebro na 200m i broncu na 500 m jednokleka...

Sjajne vijesti stižu iz Beograda gdje je hrvatska olimpijka Vanesa Tot osvojila je srebrnu i brončanu medalju na Europskom prvenstvu za mlađe seniore u kajaku i kanuu na mirnim vodama.

Na natjecanju u Beogradu, Tot je bila srebrna u utrci kanua jednokleka na 200 metara, a brončana u kanuu jednokleku na 500 metara.

Hrvatska druga predstavnica Ana Funtak bila je peta u svojoj polufinalnoj utrci jednokleka na 200 metara za juniorke te nije uspjela izboriti finale.