[VIDEO] Široki Brijeg u 95. minuti izbjegao poraz na Grbavici, Mandić zaokružio pobjedu Zrinjskog

Branimir Korać • ponedjeljak, 01.08.2022.

Odigrani su i nedjeljni susreti četvrtog kola Premijer lige BiH, Zrinjski je bio vrlo uvjerljiv protiv Leotara, a Široki Brijeg izvukao je bod kod Željezničara...

Široki Brijeg izdržao je nalete Željezničara na Grbavici i na kraju krasnim pogotkom uspio doći do boda.

Željezničar je bio znatno opasniji, imao puno prilika, a vodio je od 41. minute golom Santosa Rodriguesa.

Međutim nije iskoristio kasnije prilike i stigla je kazna u 95. minuti kada Bože Vukoja krasnim pogotkom s ruba 16 metara poravnava na 1:1.

S druge strane Zrinjski nije kiksao kod kuće protiv Leotara, visoko je slavio s 4:1. Bio je to neravnopravan dvoboj uz potpunu dominaciju domaćina.

Niti 15 minuta nije prošlo, a na semaforu je bilo 2:0 zahvaljujući golovima Igora Savića i Silvija Ilinkovića, a gosti su svoju minutu slave dočekali u završnici prvog dijela kada Amar Džuderija smanjuje na 2:1.

U drugom poluvremenu Zrinjski je samo zaključio posao pogocima Nemanje Bilbije i nekadašnjeg igrača Osijeka Nikole Mandića.