Kaneovi golovi za pobjedu Spursa, Perišić ponovno startao i sudjelovao kod kaznenog udarca

Mihaela Bradovski • nedjelja, 28.08.2022.

Tottenham je u četvrtom kolu Premier lige gostovao kod Nottingham Foresta i upisao pobjedu 2:0 zahvaljujući golovima Harryja Kanea...

Tottenham je stigao i do treće prvenstvene pobjede, u gostima kod Nottinghama očekivano je uzeo sva tri boda u susretu u kojem je Harry Kane bio prevaga.

Ivan Perišić drugu utakmicu u nizu je startao, odigrao je standardno dobro, a ponovno je dobio 75 minuta prije nego ga je zamijenio Sessegnon.

Već u petoj minuti Tottenham je stigao do vodstva. Kuluševski je povukao napad kroz sredinu, dao loptu za Kanea koji preciznim udarcem sa 16 metara pogađa za vodstvo.

Početkom drugog dijela Spursi su dobili veliku priliku za povećanje prednosti. Perišić je nabacio s lijeve strane prema Kaneu, u skoku je s njim bio Steven Cook koji rukom izbija loptu i dosuđen je kazneni udarac. Izveo ga ja Kane, ali Henderson brani.

Embed from Getty Images

Što Kane nije napravio iz kaznenog udarca, napravio je iz igre. U 81. minuti Richarlison je ubacio s lijeve strane, a Kane ostao potpuno sam u petercu te lako glavom pogodio.

Ostalo je tih 2:0, Tottenham nastavlja s odličnim rezultatima, a Nottingham Forest ostaje na jednoj pobjedi.

Hey Jude...

Engleska i Španjolska prošle su u četvrtfinale Europskog prvenstva. Ishod je to koji se očekivao u najavama, ali ni jednima ni drugima nije...