Majstor remija napustio Šibenik: Sporazumno raskinut ugovor s Damirom Čanadijem

Mihaela Bradovski • subota, 24.09.2022.

Damir Čanadi nije više trener Šibenika. Klub je službenim priopćenjem potvrdio raskid suradnje s dosadašnjim prvim trenerom i kreće u potragu za novim stručnjakom...

Nastavlja se sječa trenera u SuperSport HNL-u. Nakon Osijeka, Hajduka, Rijeke i Gorice, bez trenera je ostao Šibenik čime je polovica lige promijenila trenera nakon odigrane tek četvrtine sezone.

Šibenčani su pod vodstvom Damira Čanadija stabilizirali obranu i u dosadašnjih deset kola primili su samo sedam pogodaka, upisali su tek dva poraza, ali i samo jednu pobjedu. Klub se oglasio priopćenjem u kojem se zahvaljuje Čanadiju na dosad napravljenom.

HNK Šibenik s.d.d. ovim putem obavještava medije i javnost o tome da gospodin Damir Čanadi više nije trener prve momčadi HNK Šibenik.

HNK Šibenik i Damir Čanadi sklopili su sporazumni raskid suradnje.

Damir Čanadi preuzeo je klupu prve momčadi u lipnju ove godine, te je vodio HNK Šibenik u ukupno 10 službenih susreta SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Tijekom svog mandata, kao prvi trener Narančastih u SuperSport HNL-u, ostvario je 1 pobjedu, 2 poraza i 7 neriješenih rezultata uz gol razliku 8:7.

Ovim putem klub sa Šubićevca želi se zahvaliti treneru Čanadiju na svim postignutim rezultatima, zalaganju i doprinosu te Damiru želimo puno sreće u nastavku karijere, kako na privatnom tako i na poslovnom planu.

Novi trener prve momčadi HNK Šibenika bit će predstavljen u narednim danima, o čemu ćemo Vas pravovremeno obavjestiti.

1Dinamo 3667:30+3782
2Rijeka 3669:30+3974
3Hajduk 3654:26+2868
4Osijek 3662:43+1957
5Lokomotiva 3652:45+751
6Varaždin 3639:47-842
7Gorica 3635:50-1541
8Istra 1961 3636:54-1841