Raspucani Sesvećani produbili krizu Zagorca, Dugo Selo slavilo u Čakovcu

Branimir Korać • petak, 28.10.2022.

Odigrana su četiri susreta 11. kola SuperSport Druge NL, a iznenađenja nije bilo. Sesvećani su bili najuvjerljiviji visokom pobjedom protiv Zagorca...

Nakon serije utakmica bez pobjede, Dugo Selo slavilo je u gostima kod Međimurja koje je ostalo na jednoj pobjedi i to ostvarenoj u prošlom kolu kod Zrinskog. Gosti su pitanje pobjednika riješili već u prvom dijelu kada su došli do oba pogotka preko Karla Darojkovića i Petra Radoša.

Belišće je stiglo do tri vrijedna boda protiv druge momčadi Osijeka . Bio je dovoljan jedan pogodak za dsva tri boda, a strijelac je bio Marko Gazić u završnici prvog poluvremena.

Sesvećani su u odličnoj formi, a Zagorec vrlo lošoj. U takvom odnosu snaga Sesvećani su visoko slavili s 4:0. Leon Petrović i Mateo Topić bili su strijelci u prvom dijelu, a Marin Brigić i Tin Janušić u drugom. Gosti su od 67. minute igrali bez isključenog Cetine.

Opatija je zasluženo stigla do sva tri boda protiv Hrvaca. Domaćin je bio bolji protivnik i slavio je s 2:0 u susretu u kojem je sve riješio u prvih 45 minuta preko Ajayija i Arsenijevića.