Vlašić briljirao protiv Sampdorije, prvo asistencija, a zatim i pogodak

Branimir Korać • srijeda, 09.11.2022.

U 14. kolu Serie A Torino je dočekao na svom travnjaku Sampdoriju, stigao je do sva tri boda zahvaljujući Nikoli Vlašiu...

Torino je očekivano mirno odradio posao protiv vrlo loše Sampdorije. Nakon sat vremena igre imao je već dva gola prednosti uz bitnu ulogu Nikole Vlašić.

Vlašić je igrao od prve minute te je upisao asistenciju kod prvog gola i zabio drugi gol.

U 29. minuti prvo je asistirao Radonjiću za vodeći pogodak, a zatim je u 59. minuti nakon dodavanja Vojvode, iz okreta pucao i pogodio u prazan kut.

U završnici susreta uz pljesak je izašao s travnjaka.

Fiorentina je zasluženo slavila protiv Salernitane s 2:1 u susretu u kojem je domaćin bio dosta bolji, ali imao je problema s realizacijom.

Fiorentina je sredinom prvog dijela golom Bonaventure stigla do vodstva da bi Salernitana u 55. minuti u trenucima kada ništa nije govorilo da bi se to moglo dogoditi, izjednačila preko Boulaye Die. U 81. minuti Luka Jović ipak vraća prednost na stranu Fiorentine.

Domagoj Bradarić igrao je od 75. minute.

Bologna je povela u Milanu protiv Intera golom Lykogiannisa u 22. minuti, ali samo je probudila "uspavalog lava". Inter je nakon toga utrpao čak šest golova i visoko slavio.

Dva pogotka postigao je Dimarco, a po jednom su strijelci bili Džeko, Martinez, Calhanoglu i Gosens.

Marcelo Brozović igrao je od 62. minuti, a Nikola Moro cijelo drugo poluvrijeme.