Atalanta napunila mrežu člana Serie D, među strijelcima i Pašalić

Mihaela Bradovski • petak, 30.12.2022.

Talijani odmah nakon novogodišnjih blagdana nastavljaju s prvenstvom, a Atalanta je u posljednjoj utakmici uoči povratka prvenstvenim obavezama s 10:1 svladala Cremu...

Član Serie D Crema dobro je poslužio Atalanti za rastrčavanje i trening uoči nastavka sezone. Ogromna razlika u kvaliteti na kraju je izražena i visokim rezultatom.

Atalanta je odnijela pobjedu čak s 10:1, u prvom poluvremenu postigla je četiri pogotka, u nastavku šest, a dopustila je i gostima počasni zgoditak.

Strijelci u prvom poluvremenu za Atalantu bili su Malinovski, Zapata, Mario Pašalić i Zappacosta.

U nastavku su pogađali Zapata još čak tri puta, dva puta Muriel te jednom Scalvini.

Pašalić je u ovom susretu na travnjaku bio svih 90 minuta.