Zubčić pokvario plasman, Yule pobijedio, Feller izletio

Petar Jenjić • nedjelja, 22.01.2023.

Pobjednik slaloma u Kitzbühelu je Švicarac Daniel Yule koji je nakon prve vožnje bio na sedmom mjestu. Vodeći Manuel Feller izletio je na početku staze...

Do pobjede u slalomu u Kitzbühelu stigao je Švicarac Daniel Yule koji je odradio odličnu drugu vožnju i slavio s vremenom 1:44.63. Nakon prve vožnje bio je sedmi.

Nakon pobjede prošle sezone, Dave Ryding osvojio je drugo mjesto nakon što je prvu vožnju zaključio na 16. mjestu. Za pobjednikom je kasnio 40 stotinki.

Treće mjesto osvojio je Lucas Braathen s 41 stotinkom zaostatka. Vodeći nakon prve vožnje, Manuel Feller, izletio je na početku staze.

Filip Zubčić nije posebno briljirao u drugoj vožnji. Hrvatski skijaš pokvario je rezultat koji je postavio ranije i završio na 25. mjestu s dvije sekunde i 84 stotinke u plusu.