Ćorić bez polufinala, Amerikanac slavio u dva seta

Petar Jenjić • petak, 10.02.2023.

Borna Ćorić nije se uspio plasirati u polufinale ATP turnira u Montpellieru nakon što ga je porazio Maxime Cressy...

Do prolaska u polufinale ATP turnira nije uspio doći Borna Ćorić kojeg je u četvrtfinalu svladao Amerikanac Maxime Cressy u dva seta.

Trenutno 51. igrač svijeta svladao je hrvatskog tenisača sa 7:6, 6:4 nakon sat i 46 minuta igre u njihovom prvom međusobnom dvoboju.

U prvom setu nije bilo breakova, a Ćorić nije dozvolio nijednu šansu svom protivniku. S druge strane, nije iskoristio svoje tri. Zbog toga se igrao tie-break u kojem je Amerikanac bio bolji te slavio sa 7:2.

Cressy je u trećem gemu drugog seta stigao do breaka i sačuvao ga do kraja. Kod servisa za meč spasio je tri vezane šanse Ćorića za oduzimanje servisa te prošao u polufinale.