Sjajan niz Damira Burića se nastavlja, Al Riyadh ponovno pobijedio

Petar Jenjić • utorak, 14.02.2023.

Al Riyadh pod vodstvom Damira Burića stigao je do desete pobjede u zadnjih 11 utakmica, a danas je slavio protiv Hajera...

Al Riyadh radi velike korake prema ulasku u najviši rang saudijskog nogometa. Danas je na domaćem terenu igrao protiv Hajera, trenutno devete momčadi lige koja je bila neporažena zadnjih pet utakmica.

Ipak, danas je momčad koju vodi Damir Burić slavila s 2:1 i tako stigla do desete pobjede u zadnjih 11 utakmica. Sada je na 41 osvojenom bodu iz 21 utakmice, dva manje od vodećeg Al Ahlija.

Riyadh je u vodstvo doveo Miodrag Gemović početkom drugog poluvremena, da bi na 2:0 povećao Muralha u 71. minuti.

Jean-Marc Makusu smanjio je zaostatak gostiju u petoj minuti sudačke nadoknade, no više od toga nije išlo.