Hrvoje Ilić strijelac u gostujućoj pobjedi Hapoela, Baturina asistirao u slavlju Racinga

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 06.03.2023.

Hrvatski internacionalci Hrvoje Ilić i Roko Baturina u nedjelju su pružili doprinos u gostujućim pobjedama svojih momčadi...

Hrvoje Ilić ove je zime preselio iz BSK-a iz Bijelog Brda u Hapoel iz Tel Aviva, a jučer je stigao i do prvog pogotka.

Igraj na izraelsku ligu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hapoel je gostovao kod Beitara u Jeruzalemu i upisao 3:1 pobjedu, a Ilić je bio strijelac prvog pogotka u 15. minuti susreta.

U završnici prvog dijela gosti su ostali s igračem manje, Danilo Moreno je izjednačio, ali unatoč tome u drugom dijelu Alen Ožbolt i Hisham Layous odvode Hapoel do pobjede.

Hapoel nema šanse za ulazak u Ligu za prvaka, a ovom pobjedom pokvario je šanse i Beitaru.

Ilić je odradio prvo poluvrijeme nakon čega je kao taktička zamjena ostao u svlačionici s obzirom da su gosti ostali s igračem manje.

U španjolskoj drugoj ligi Racing je uzeo važnu gostujuću 1:0 pobjedu kod Malage. Inigo Vicente bio je strijelac u 67. minuti, a asistenciju je upisao Roko Baturina koji je izašao u 74. minuti.

S ova tri boda Racing se pomaknuo sedam bodova iznad zone ispadanja.