Petar Musa asistirao u visokoj pobjedi Benfice

Petar Jenjić • subota, 18.03.2023.

Petar Musa ubilježio je asistenciju u novoj prvenstvenoj pobjedi Benfice koja je bila bolja od Vitorije Guimaraes...

Visoku pobjedu u susretu 25. kola prvenstva Portugala upisala je Benfica koja nije imala problema na domaćem terenu protiv Vitorije Guimaraes.

Igraj na utakmice portugalskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno vodeća momčad lige i aktualni četvrtfinalist Lige prvaka slavio je s 5:1, a asistenciju za posljednji pogodak upisao je Petar Musa. Igrala se 89. minuta kada je proigrao Antonija Silvu, a ovaj postavio konačan rezultat.

Hrvatski nogometaš u igru je ušao u 75. minuti. Domaćin je vodio s 4:0 golovima Goncala Ramosa, Joaa Marija i autogolu Daniela Silve. Jedini gol za goste zabio je Andre Silva.

Benfica na prvom mjestu ljestvice sada ima 11 bodova više od drugoplasiranog Porta uz utakmicu više.