Duje Ajduković bez problema do titule u Dubrovniku, u hrvatskom finalu svladao Luku Mikruta

Mihaela Bradovski • nedjelja, 09.04.2023.

Duje Ajduković pobjednik je ITF turnira u Dubrovniku. Ajduković je u finalu bio bolji od Luke Mikruta bez većih problema...

Hrvatski dvojac Duje Ajduković i Luka Mikrut odradio je najbolje posao tijekom ovog tjedna i zasluženo je izborio finale ITF turnira u Dubrovniku. Iskusniji Ajduković u konačnici je slavio bez većih problema.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ajdukoviću je za pobjedu bilo potrebno sat i 17 minuta, Mikrutu nije ostavio niti najmanju šansu da se vrati i okrene meč na svoju stranu.

U prvom setu Mikrut se držao do 2:2 nakon čega Ajduković radi break i do kraja seta ne ispušta stečenu prednost.

Nakon što je dobio prvi set sa 6:3, u drugom je na break čekao do četvrtog gema što je potpuno prelomilo meč i do kraja više nije bilo nikakvih problema.

Ajdukoviću je ovo peta titula u karijeri nakon što je dvije osvojio 2019. i još dvije 2020. godine.