Jusup nakon poraza u Beogradu: 'Moji igrači su dali koliko su mogli'

Sportnet, Krešimir Milić • subota, 29.04.2023.

Trener Zadra prokomentirao je poraz od Crvene zvezde u Beogradu. Domaći nisu dali puno prilike Zadranima da im se približe…

Zadar je uvjerljivo poražen na gostovanju u Beogradu kod Crvene zvezde. U prvoj utakmici doigravanja slavila je Zvezda rezultatom 100:73, a svoj komentar utakmice dao je i trener Zadrana Danijel Jusup.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

„Prvu četvrtinu smo se relativno dobro držali, pokazivali dobar tonus, dobro stajali na parketu. Zvezda je u prvom poluvremenu imala šut za tricu 10-15, na krilima tog kvalitetnog šuta došla do razlike i kasnije igrala rasterećeno. Teško nam je bilo pratiti ih, broj raspoloživih igrača za ovu razinu nije velik, morao sam izraubati igrače koji su iznijeli najveći teret ove sezone. Bez obzira na 27 razlike na kraju dobro je da smo odigrali utakmicu protiv jedne euroligaške momčadi koja je od početka do kraja igrala na 100 posto, da vidimo gdje smo. Moji igrači su dali koliko su mogli, slijedi nam Cibona za dva dana“, rekao je Jusup nakon utakmice.

Pitali su ga domaći novinari ima li i dalje problema u klubu.

„Imamo mi svojih problema, kao i drugi što imaju, ali to držimo za sebe. Nema nam nego šutjeti i raditi.“

Trener Crvene zvezde Duško Ivanović odgovorio je prvo na pitanje znači li mu nešto 100 postignutih poena njegove momčadi.

„Ja nisam vidio koliki je rezultat, možda igrači jesu i publika. Mi zadnje napade u ovakvim utakmicama ne odigravamo, ali ostale su više od 24 sekunde.“

Pitali su ga i za komentar tučnjave na utakmici Reala i Partizana, a na to je poručio kako će to odgovarati oni koji su za to plaćeni te završio konferenciju za medije.

Druga utakmica serije igra se u ponedjeljak 8. svibnja u Zadru, a bude li potrebe za trećom termin će se naknadno utvrditi.

AUTOR: KK Zadar