Lucija Ćirić Bagarić lako do drugog kola u Španjolskoj

Petar Jenjić • srijeda, 03.05.2023.

Lucija Ćirić Bagarić izborila je drugo kolo ITF turnira u Tossa de Maru pobjedom protiv domaće predstavnice u dva seta...

Uspješan start turnira u španjolskoj Tossi de Mar imala je Lucija Ćirić Bagarić koja je u prvom kolu za protivnicu imala domaću predstavnicu Carmen Lopez Martinez.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ovo im je bio prvi međusobni dvoboj, a hrvatska tenisačica slavila je sa 6:4, 6:0 nakon jednog sata i 41 minute provedene na terenu, u pobjedi bez većih problema.

Ćirić Bagarić spasila je šest od sedam break šansi protivnice, a iskoristila osam od čak 13 svojih prilika za oduzimanje servisa. Bilo je to i više nego dovoljno za pobjedu. Dobila je 100 posto poena nakon drugog servisa.

U sljedećoj rundi 25 tisuća dolara vrijednog turnira igrat će protiv bolje iz dvoboja Federice Di Sarre i Andree Lazaro Garcije.