Bilješko i Bašić poraženi na startu turnira u Doboju

Petar Jenjić • srijeda, 10.05.2023.

Domagoj Bilješko zaustavljen je na startu ITF turnira koji se ovog tjedna igra u Doboju, a bolji je od njega bio Saša Marković...

Na startu 15 tisuća dolara vrijednog turnira u Doboju poraz je upisao Domagoj Bilješko koji je upisao poraz od igrača s pozivnicom, Saše Markovića.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Srpski tenisač slavio je u dva tijesna seta sa 7:6, 7:5 nakon dva sata i devet minuta provedenih na terenu. Bio im je ovo prvi međusobni dvoboj.

U prvom setu odlučivale su sitnice, a s 9:7 u tie-breaku slavio je 17-godišnji srpski predstavnik. U drugom setu napravio je break kod rezultat 5:5, a nakon toga zaključio meč u svoju korist.

Prvo kolo nije prošao ni Nikola Bašić, a njega je sa 6:3, 4:6, 7:5 porazio Lautaro Agustin Falabella iz Argentine. Meč je trajao nešto manje od tri sata.