Petra Martić u dva seta poražena od 132. tenisačice svijeta

Petar Jenjić • četvrtak, 01.06.2023.

Nastup na Rolland-Garrosu zaključila je Petra Martić koju je u drugom kolu porazila Sara Sorribes Tormo. Španjolska je slavila u dva seta, u njihovom prvom međusobnom dvoboju...

Razočaravajući nastup u drugom kolu Roland-Garrosa imala je Petra Martić koja je kao 38. igračica svijeta igrala protiv 132. na WTA listi, Sare Sorribes Tormo.

Igraj na Roland-Garros (ž) na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon jednog sata i 30 minuta provedenih na terenu španjolska tenisačica stigla je do pobjede u dva seta, u njihovom prvom međusobnom dvobju. Slavila je sa 6:4, 6:1.

Od deset gemova u prvom setu vidjeli smo čak sedam oduzetih servisa. Jedan break više napravila je španjolska tenisačica koja je tako i osvojila prvi set.

Jedan break u drugom setu napravila je Martić, no nije uspjela dobiti nijedan gem na svom servisu. Sorribes u trećem kolu čeka dvoboj s Elenom Ribakinom.