Borussia Dortmund slavila u prijateljskoj protiv kombinirane momčadi Manchester Uniteda

Krešimir Milić • ponedjeljak, 31.07.2023.

Na stadionu Allegiant, domu NFL franšise LAS Vegas Raidersa, Borussia Dortmund slavila je u prijateljskom susretu protiv Manchester Uniteda s 3:2.

Igraj na utakmice Premier lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Manchester je pojeo u 24. minuti kad je gol zabio Diego Dalot, a Dortund je izjednačio u 43. pogodtko Donyella Malena koji i minutu kasnije povećava na 2:1.

Manchester u drugom poluvremenu dolazi do 2:2 golom Antonyja (52.), ali Youssouta Moukoko zabija u 72. minuti gol za pobjedu Borussije.

Erik ten Hag u ovom susretu odmarao je dosta prvotimaca. Na travnjaku jebila praktički druga momčad, a odmarali su se igrači poput Marcusa Rashforda, Bruna Fernandesa i novog pojačanja Masona Mounta na klupi.