Sjajni Dino Prižmić osvojio Challenger u Banjoj Luci!

Petar Jenjić • nedjelja, 13.08.2023.

Dino Prižmić pobjednik je Challengera u Banjoj Luci. U finalnom meču svladao je Kimmera Coppejansa iz Belgije nakon jednog sata i 51 minute igre...

Odlične vijesti stižu s Challengera kojem je domaćin bila Banja Luka. Dino Prižmić u finalnom meču svladao je Kimmera Coppejansa sa 6:2, 6:3 i osvojio najveći trofej u karijeri.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U njihovom prvom međusobnom meču slavio je nakon jednog sata i 51 minute igre. Iako to rezultat ne sugerira, meč je bio jako napet i odlučivale su nijanse.

Hrvatskom tenisaču ovo je šesti osvojeni turnir u sedmom finalu, a do sada je osvajao samo one vrijedne 15 tisuća dolara.

U prvom setu hrvatski tenisač čak je četiri puta oduzeo servis protivniku u prvom setu, naspram dva izgubljena, što je bilo i više nego dovoljno za vodstvo od 1:0.

Coppejans je poveo u drugom setu s 2:0, ali uslijedio je preokret na 4:2. Uspio je Belgijac vratiti oduzeti servis, no odmah ga je ponovno izgubio. Prižmić je nakon toga odservirao za pobjedu.