Čolak u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu Parmi, debitirao bivši Hajdukovac

Petar Jenjić • srijeda, 30.08.2023.

Antonio Čolak zabio je svoj prvi pogodak za Parmu koja je sinoć s 2:1 slavila u gostima kod Pise. Za domaćina je debitirao sada već bivši Hajdukovac Jan Mlakar...

FeralpiSalo ostaje na dnu ljestvice i nakon trećeg kola Serie B nakon što je s 3:0 poražen u gostima kod Ascolija. Dva gola postigao je Pedro Mendes, a jedan je dodao Pablo Rodriguez.

Igraj na utakmice Serie B na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U dresu gostujuće momčadi u početnoj je postavi krenuo Karlo Butić koji je zamijenjen u 59. minuti.

Na maksimalnom učinku je Parma koja je sinoć slavila u gostima kod Pise rezultatom 2:1. Obje momčadi završile su utakmicu s igračem manje nakon što su isključenja zaradili Maxime Leverbe odnosno Woyo Coulibaly.

Parma je povela u 14. minuti preko Ange-Yoan Bonnyja, a domaćin je poravnao iz penala u 85. minuti zahvaljujući golu Mattije Valotija. Ipak, gosti su stigli do pobjede zahvaljujući golu Antonija Čolaka iz četvrte minute sudačke nadoknade.

Hrvatski napadač u igru je ušao početkom drugog poluvremena, a ovo mu je bio prvi pogodak za klub. Dodajmo i to da je debi za Pisu imao i bivši Hajdukovac Jan Mlakar, dok je mladi Ante Vuković ostao na klupi za rezerve.