Alaves utrpao deset golova, rutinske pobjede prvoligaša

Petar Jenjić • četvrtak, 02.11.2023.

Danas je nastavljena prva runda španjolskog Kupa kralja, a rutinske pobjede upisali su članovi Primere. Najviše golova, njih deset, postigao je Alaves...

Granada je slavila s 3:0 na gostovanju kod petoligaša Arose. Prvi je mrežu zatresao Jose Callejon u 19. minuti, dok su pobjedu u 88. i 90. minuti potvrdili Shon Weissman i Famara Diedhiou.

Igraj na utakmice Kupa kralja na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Član španjolskih šestih liga Chiclana bila je domaćin Villarrealu koji je slavio bez većih problema s 5:0. Hat-trick postigao je Manu Triguerosy, dok su po još jedan pogodak dodali Jorge Pascual i Alex Baena.

Valencia je slavila na gostovanju kod četvrtoligaša UD Logronesa s 2:0, a po jedan pogodak postigla je u svakom poluvremenu. Strijelci su bili Pablo Gozalbez i Diego Lopez.

Deportivo Murcia član je sedme španjolske lige, a večeras je bio domaćin Deportivo Alavesu koji je večerašnjem protivniku "utrpao" deset komada, od čega tri u prvom poluvremenu, a sedam u nastavku.

Hat-trick je zabio Jon Karrikaburu, dva pogotka postigao je Abderrahmane Rebbach, a priključili su mu se Xeber Alkain i Iains Hagi. Jednom se u strijelce upisao Ruben Duarte.