Mladost Ribola Kaštela poražena u tri dramatična seta

Petar Jenjić • srijeda, 15.11.2023.

Mladost Ribola Kaštela izgubila je svoju prvu utakmicu u MEVZA ligi ove sezone. Odbojkaši su poraženi od austrijskog Amstettena u tri seta...

Prvu utakmicu ove sezone u MEVZA ligi odigrali su odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela koji su za protivnika imali austrijsku momčad Amstetten.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Protivniku hrvatske ekipe ovo je bila druga odigrana utakmica, a nakon 3:0 poraza u prvoj, danas je istim rezultatom bilo bolje od Mladosti, iako je bilo jako tijesno.

U prvom setu hrvatska momčad imala je vodstvo 24-23 i 25-24, ali je na koncu izgubila set 27-25. Slično je bilo i u drugom gdje je vodila 24-22, ali Austrijanci okreću i dobivaju ga s 29-27.

Treći set nije ponudio toliko drame, a Amstetten je slavio sa 25-20. Već sutra Mladost igra protiv Calcit Kamnika.