Salernitana 1:2 Juventus
Juventus

Vlahović u sudačkoj nadoknadi za pobjedu Juventusa kod fenjeraša

Mihaela Bradovski • nedjelja, 07.01.2024.

Juventus je u 19. kolu Serie A gostovao kod posljednjeplasirane Salernitane i upisao je pobjedu 2:1. Do nje je došao u posljednjim trenucima, u sudačkoj nadoknadi osigurao ju je Dušan Vlahović...

Prije tri dana Juventus je svladao Salernitanu u Kupu s ogromnih 6:1 i očito je malo podcijenio domaćina i ušao u utakmicu smatrajući da će imati lakši posao.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

No Salernitana je ovaj put bila čvršća i bolja nego u Torinu te je do kraja susreta stvarala probleme Staroj dami.

Počelo je otvoreno te su i jedni i drugi pokušavali doći do pogotka već u prvih deset minuta, ali mreže se nisu tresle.

Prvi pogodak viđen je u 39. minuti kada su domaćini dobro kombinirali, lopta je došla do Maggiorea koji dobro puzca s nekih 15 metara i pogađa za 1:0.

Poćetkom drugog dijela Maggiore zarađuje drugi žuti karton i ostavlja Salernitanu s igračem manje što olakšava posao gostima.

U 65. minuti Iling Junior poravnava na 1:1, a u drugoj minuti sudačke nadoknade, nakon ubačaja Danila, Dušan Vlahović sjajno je glavom pogodio za pobjediu.

Domagoj Bradarić odradio je cijelu utakmicu kod domaćina i imao jedan dobar pokušaj izvana koji je obranio Szczesny.

Hey Jude...

Engleska i Španjolska prošle su u četvrtfinale Europskog prvenstva. Ishod je to koji se očekivao u najavama, ali ni jednima ni drugima nije...