La Liga, 35. kolo, 10.05.2024, 21:00 h
Deportivo Alaves 2:2 Girona
Girona

Girona u 99. minuti ispustila pobjedu, Barcelona se može vratiti na drugo mjesto

Mihaela Bradovski • subota, 11.05.2024.

U prvom susretu 35. kola La Lige Girona je gostovala kod Alavesa i morala se zadovoljiti remijem 2:2 nakon što je vodila do duboko u sudačkoj nadoknadi...

Alaves je već osigurao ostanak u ligi, a Girona nastup u Ligi prvaka, ali odigrali su dobru i zanimljivu utakmicu koja je odlučena duboko u sudačkoj nadoknadi.

Igraj na utakmice La Lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vodila je Girona 2:1 do 99. minute, ali uporni domaćin nije se predao i u posljednjim trenucima uspio je poravnati.

Dva puta su gosti imali vodstvo, prvi put su poveli već u četvrtoj minuti kada je nakon kornera Eric Garcia poslao loptu u mrežu.

Alaves je odgovorio niti deset minuta kasnije, Jon Guridi je izjednačio, ali u posljednjim minutama prvog dijela Yangel Herrera vratio je prednost na stranu Girone.

U drugom dijelu činilo se kako će gosti uspjeti iskontrolirati utakmicu i doći do pobjede, međutim u 99. minuti Guridi svojim drugim pogotkom poravnava na konačnih 2:2.

Ovim remijem zadovoljna je Barcelona koja je dobila priliku pobjedom protiv Real Sociedada vratiti se na drugo mjesto.