Supersport Prva NL, 30. kolo, 11.05.2024, 17:30 h
Dugopolje 1:2 Cibalia
Cibalia

Cibalia nakon preokreta slavila u Dugopolju

Petar Jenjić • subota, 11.05.2024.

Nogometaši Cibalije upisali su važnu pobjedu u 30. kolu SuperSport Prve NL. Na gostovanju kod Dugopolja slavili su s 1:2...

Druga utakmica dana u SuperSport Prvoj NL odigrana je u Dugopolju gdje je istoimeni domaćin ugostio vinkovačku Cibaliju, a obje momčadi imale su isti broj bodova uoči početka.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon 90 minuta igre ta se situacija promijenila jer je Cibalia slavila rezultatom 1:2 i došla na 36 bodova. To im je druga uzastopna pobjeda nakon što su proteklog vikenda slavili protiv Solina.

Dugopolje je nakon prvog poluvremena bilo u vodstvu. Bruno Zdunić u 23. minuti poentirao je za domaću ekipu koja nije izdržala do kraja i ispustila je, ne samo tri, nego i barem jedan bod.

Prvo je u 64. minuti autogol zabio Mateo Bašić, da bi 14 minuta kasnije za pobjedu Vinkovčana zabio Jurica Bajić. Do kraja se rezultat više nije promijenio.