Sjajni Musa predvodio Dallas do pobjede u teksaškom derbiju

Branimir Korać • nedjelja, 12.05.2024.

U bogatom programu u MLS-u noćas na rasporedu je bio i teksaški derbi između Dallasa i Austina koji je otišao na stranu Dallasa s 2:1...

Nogometaši Dallasa noćas su stigli do treće ovosezonske pobjede, ugostili su Austin koji je u dobroj formi i svladali su ga s 2:1. Tri utakmice u nizu Austin nije znao za poraz, no ovdje ga nije izbjegao.

Igraj na MLS utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vrlo dobru utakmicu u domaćim redovima odigrao je Petar Musa, strijelac i asistent te među najzaslužnijima za pobjedu.

Već u četvrtoj minuti Musa je odlično pročitao loše dodavanje gostiju, presjekao ga i ušao u 16 metara te mirno pogodio u suprotni kut za vodstvo.

Austin je nakon toga bio opasniji i bolji protivnik, ali u 56. minuti primio je novi pogodak. Musa je fantastičnim dodavanjem kroz sredinu izbacio Jesusa Ferreiru samog pred Brada Stuvera i on pogađa za 2:0.

Uspio je Dallas do kraja smanjiti zaostatak preko Sebastiana Driussija, ali ne se i potpuno vratiti.

Musa je odradio odlične 72 minute nakon čega ga je zamijenio Bernard Kamungo.