Dogan sa sirenom, Zrinski ostaje na vrhu SuperSport Prve NL

Branimir Korać • nedjelja, 12.05.2024.

Nakon što je Šibenik upisao pobjedu protiv Sesveta još u petak, Zrinski je u nedjelju bio pod velikim pritiskom, ali je izdržao. Uz dosta muke slavio je kod Jaruna i zadržao dva boda prednosti nad Šibenčanima...

Zrinski je hodao po rubu kiksa u gostima kod Jaruna, duboko u sudačkoj nadoknadi još je na semaforu stajalo 1:1, a onda se ukazao najbolji strijelac lige i donio gostima tri velika boda.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Počelo je odlično za goste, već u drugoj minuti Dominik Dogan je lijepo iz okreta pogodio za vodstvo Zrinskog. Međutim nije zadržao to vodstvo.

Nakon pola sata igre Luis Ibanez izjednačio je na 1:1 i vratio utakmicu na početak.

Kada se već činilo da će susret završiti bez pobjednika što bi išlo u prilog Šibeniku, Dogan je iskoristio lošu reakciju domaće obrane i pogodio je za 2:1.

U drugom nedjeljnom dvoboju Solin je upisao visoku 4:0 pobjedu protiv Croatije iz Zmijavaca.

Domaćinu se otvorilo u drugom poluvremenu kada je postigao sva četiri pogotka. Dva puta loptu je u mrežu poslao Antonio Kaćunko dok su po jednom strijelci bili Antonio Repić i Josip Vučković.