Tabilo igra turnir karijere, u polufinalu ga čeka peti igrač svijeta

Mihaela Bradovski • četvrtak, 16.05.2024.

U polufinalu turnira u Rimu igrat će Alexander Zverev i Alejandro Tabilo. obojica su do polufinala stigli bez izgublkjenog ijednog seta u dosadašnjem dijelu turnira...

Čileanac Alejandro Tabilo uživa u najboljem turniru u karijeri. Prije deset dana osvojio je Challenger u francuskom Aixu, a danas ne u polufinalu Masters 1000 turnira u Rimu.

Igraj na Zverev - Tabilo na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na putu mu je bio i prvi igrač svijeta Novak Đoković, no Tabilo ga je riješio u dva seta. Još uvijek nema niti jedan izgubljen set na turniru, a rušio je i Yannicka Hanfmanna, Karena Hačanova i sada Zhizhena Wanga.

Tabilo je odradio još jedan vrlo dobar meč i za manje od sat i pol slavio je sa 6:3, 6:4.

Na vrlo sličan način slavio je i Alexander Zverev protiv Taylora Fritza. Samo je bio zamijenjen rezultat setova pa je tako Zverev slavio sa 6:4, 6:3 u gotovo minutu jednakom trajanju mečeva.

Bit će ovo prvi međusobni dvoboj ovih igrača i velika prilika za ulazak u finale jakog turnira u Rimu.