Iva Primorac vrlo uvjerljivo poražena u četvrtfinalu u Zagrebu od bivše 21. igračice svijeta

Mihaela Bradovski • četvrtak, 16.05.2024.

Hrvatska tenisačica Iva Primorac poražena je u četvrtfinalu ITF turnira u Zagrebu. Svladala ju je Švicarka Jil Belen Teichmann koja je bila bolja u dva seta...

Švicarka Jil Teichmann prije manje od dvije godine bila je 21. igračica svijeta, upisala je osam pobjeda protiv Top 10 igračica i svakako je jedno od najzvučnijih imena u Zagrebu.

Igraj na mečeve turnira u Zagrebu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Iva Primorac nije imala šanse protiv igračice takvog kalibra. Švicarka je slavila u dva seta s vrlo uvjerljivih 6:1, 6:1.

Meč je potrajao 67 minuta, hrvatska tenisačica pokušavala je pružiti što jači otpor, ali Švicarka je imala meč potpuno pod kontrolom.

U prvom setu povela je s 4:0 prije jedinog gema koji je Primorac osvojila u tom dijelu igre i to na servis protivnice.

U drugom setu Primorac je povela s 1:0 pa izgubila narednih šest gemova.

U polufinalu Teichmann će igrati protiv Lole Radivojević koja je u dva seta svladala Žibek Kulambajevu.