Bečka Austria pobjedom i u drugom susretu izborila Konferencijsku ligu

Mihaela Bradovski • utorak, 28.05.2024.

Finalni sraz kvalifikacija za Konferencijsku ligu u austrijskom prvenstvu između Austrije Beč i Hartberga nakon dvije utakmice otišao je na stranu Bečana koji su slavili s 2:1...

Austria Beč igrat će u Konferencijskoj ligi. Bečani su u austrijskim kvalifikacijama za Konferencijsku ligu slavili u oba susreta protiv Hartberga.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon pobjede 2:1 na svom travnjaku, u gostima kod Hartberga upisali su pobjedu 1:0 i s ukupnih 3:1 prošli su dalje.

Pobjedu Austriji u drugom susretu osigurao je James Holland koji je u 39. minuti pogodio za pobjedu, svega minutu nakon što je Austria ostala bez Andreasa Grubera zbog ozljede.

Posebno u drugom dijelu Hartberg je bio bolji i opasniji, ali rezultat se više nije mijenjao.

U dresu Austrije igrač hrvatskih korijena Tin Plavotić odigrao je svih 90 minuta.