Arevalo i Pavić u dva seta do polufinala Roland-Garrosa

Mihaela Bradovski • četvrtak, 06.06.2024.

Marcelo Arevalo i Mate Pavić izborili su prolaz u polufinale Roland-Garrosa. U dva seta svladali su braću Tsitsipas...

Sjajan niz od tri pobjede u koju je uključeno i slavlje protiv Ivana Dodiga i Austina Krajiceka, je prekinut.

Igraj na mečeve Roland-Garrosa na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Petros i Stefanos Tsitsipas ipak nisu imali rješenje za Marcela Arevala i Matu Pavića koji su ih svladali u dva seta.

Arevalo i Pavić bili su oprezni i upisali su pobjedu sa 7:5, 6:4 za svega sat i pol igre.

U prvom setu Grci su u dva gema bili u teškoj situaciju, ali su spasili ukupno pet break lopti, ali onu kod 5:5 nisu uspjeli i ubrzo su izgubili set.

U drugom setu bila je dovoljna i samo jedna break prilika, ona je stigla kod 1:1, Arevalo i Pavić došli su do prednosti koju nisu ispuštali.

U polufinalu Arevalo i Pavić imat će težak posao, tamo ih čekaju prvi nositelji Marcel Granollers i Horacio Zeballos.

Roland-Garros, četvrtfinale parova:
Marcelo Arevalo/Mate Pavić (Salvador/Hrvatska, 9) - Petros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas (Grčka) 7:5, 6:4