SuperSport Prva NL, Kvalifikacije, finale - prve utakmica, 09.06.2024, 18:00 h
Kustošija 1:2 Orijent
Orijent

Vrijedna pobjeda Orijenta u borbi za ostanak u SuperSport Prvoj NL

Petar Jenjić • nedjelja, 09.06.2024.

Nogometaši Orijenta upisali su pobjedu na gostovanju kod Kustošije i napravili velik korak prema ostanku u SuperSport Prvoj NL...

Krenula je borba za posljednje mjesto u SuperSport Prvoj NL sljedeće sezone. Kustošija je, kao drugoplasirana u SuperSport Drugoj NL, igrala protiv Orijenta koji je bio pretposljednji u rangu više.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U prvoj utakmici domaćin je bila zagrebačka momčad, ali ekipa s Krimeje odnijela je pobjedu rezultatom 1:2 i na svom terenu 14. lipnja ima priliku potvrditi ostanak.

Gosti su poveli u 21. minuti kada je mrežu zatresao Niko Gajzler, dok je za Kustošiju iz penala poravnao Jahnoah Markelo u 42. minuti.

Orijent je ostao s igračem manje u 81. minuti kada je isključen Antonio Galešić, ali je osam minuta kasnije ipak došao do pobjedničkog gola. Zabio ga je Mateo Monjac.