Segesta nosi prednost na uzvrat, bez golova u Velikoj

Petar Jenjić • nedjelja, 09.06.2024.

Odigrane su prve utakmice kvalifikacija za plasman u SuperSport Drugu NL. Segesta je na domaćem terenu svladala Zadar, dok su Slavonija Požega i Uljanik Pula odigrali bez pogodaka...

Nogometaši Segeste upisali su pobjedu na domaćem terenu, u prvoj utakmici kvalifikacija za plasman u SuperSport Drugu NL. Slavili su s 2:1 protiv Zadra.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je stigao do vodstva već u petoj minuti susreta iz kaznenog udarca. Odgovornost je preuzeo Tonči Kukoč kojem je vratar pogodio stranu, ali udarac je bio ipak predobar.

U ostatku prvog poluvremena domaćin je i podebljao prednost na 2:0. Igrala se 22. minuta kada je poentirao Vlatko Martinović.

Zadar je do kraja uspio ublažiti poraz, u 83. minuti pogodak je postigao Ante Vukadinović. Do kraja se rezultat nije promijenio.

Druga utakmica igrana je na stadionu u Velikoj između Slavonije Požega i pulskog Uljanika, no na tom dvoboju nije bilo pogodaka.