Ivana Dojkić sudjelovala u novoj pobjedi New York Libertyja

Petar Jenjić • nedjelja, 09.06.2024.

Ivana Dojkić odigrala je sedam i pol minuta u novoj pobjedi njegov New York Libertyja koji je upisao sedmo uzastopno slavlje...

Do svoje sedme uzastopne pobjede, a 11. ukupno ove sezone, stigao je New York Liberty u WNBA ligi. Jedna od najboljih momčadi ove sezone tijesno je slavila protiv najlošije, Washington Mysticsa.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Washington je trenutno posljednji na ljestvici bez ijedne pobjede u 12. utakmica, dok je Liberty sada na omjeru 11-2. Danas je slavio rezultatom 93:88.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Jonquel Jones s 29 poena i osam asistencija, dok je Sabrina Ionescu dodala 19 koševa, šest skokova i osam asistencija. Ivana Dojkić odigrala je sedam i pol minuta te ubacila tri poena (0/1 za dva, trica 1/1).

Gošće je predvodila Jade Melbourne s 21 košem, Myisha Hines-Allen dodala je 20 poena, osam skokova i sedam asistencija, a Ariel Atkins 13 koševa i pet asistencija.

Liberty sada čeka gostovanje kod Las Vegas Acesa, dok će Mystics igrati u gostima kod Atlante Dream.