Britanac svladao Ajdukovića na startu Nottinghama

Petar Jenjić • ponedjeljak, 10.06.2024.

Duje Ajduković poražen je u prvom kolu Challengera koji se ovog tjedna igra u Nottinghamu. Od hrvatskog tenisača u dva je seta bio domaćin predstavnik Paul Jubb...

Poraz na startu Challengera u Nottinghamu upisao je Duje Ajduković koji je bio postavljen za sedmog nositelja. Njegov protivnik u prvom kolu bio je britanski igrač s pozivnicom, Paul Jubb.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jubb je u prvom međusobnom dvoboju došao do pobjede sa 7:6, 6:4 nakon jednog sata i 32 minute provedene na terenu.

U prvom setu Ajduković je spasio jednu break šansu, a sam nije imao nijednu na protivnikov servis. Tie-break je u potpunosti otišao na stranu domaćeg tenisača koji je izgubio samo jedan poen.

Jubb je u trećem gemu drugog seta napravio prvi break, a nakon toga došao do novog za vodstvo od 5:2. Ajduković je uspio vratiti jedan break zaostatka, ali ne i drugi.