Utakmica sezone: Musa hat-trickom odveo Dallas do pobjede

Mihaela Bradovski • četvrtak, 20.06.2024.

Europsko prvenstvo traje, počinje i Copa America, ali MLS se igra unatoč velikim natjecanjima. Noćas je odigrana nova runda utakmica, a sjajno je posao odradio Petar Musa koji je postigao tri pogotka u pobjedi Dallasa...

Dallas je noćas ugostio Minnesotu i upisao je pobjedu 5:3 što mu je treća utakmica zaredom bez poraza i druga pobjeda u nizu.

Igraj na utakmice MLS-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vrlo zadovoljan može biti Petar Musa, hrvatski napadač postigao je hat-trick i najzaslužniji je za pobjedu svoje momčadi.

Prvi pogodak postigao je u 17. minuti kada je dobio loptu u 16 metara i iz teške pozicije pogodio u suprotni kut.

Minnesota se vratila u 32. minuti pogotkom Hlongwanea, ali šest minuta kasnije novi pogodak Muse. Odlično se snašao nakon dodavanja Kamunga i s desetak metara zabio je za 2:1.

Početkom drugog dijela izjednačio je Hassani Dotson, ali u 62. minuti ponovno je Musa precizan nakon što je dobro pogodio s 13-14 metara.

Do kraja susreta domaćin je došao do još dva pogotka preko Ferreire i Farringtona, a konačnih 5:3 postavio je u sudačkoj nadoknadi Trapp.