Petar Musa ponovno strijelac, Dallas i dalje bez prve gostujuće pobjede

Mihaela Bradovski • nedjelja, 23.06.2024.

Dallas je bio vrlo blizu prvoj gostujućoj pobjedi u MLS-u ove sezone, ali u gostima kod Seattle Soundersa ispustio je vodstvo 2:0 i izgubio 3:2...

Veliku priliku propustili su nogometaši Dallasa i nisu uspjeli napokon ostvariti prvu ovosezonsku gostujuću pobjedu. Po učinku u gostima najlošiji su u ligi, uzeli sui samo tri boda u deset utakmica izvan svog terena, a noćas su poraženi kod Seattle Soundersa.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ovaj put bili su jako blizu pobjedi, vodili su s 2:0, ali u posljednjih 15 minuta primili su tri gola i potpisali kapitulaciju.

Golovi u ovom susretu došli su kasno te je do 66. minute na semaforu stajalo 0:0. Tada Dallas dolazi do vodećeg pogotka preko Patricksona Delgada

Samo četiri minute kasnije već je 2:0. Delgado u 16 metara pronalazi Petra Musu koji dobro prima loptu i zabija za 2:0.

U tim trenucima činilo se da će gosti napokon slaviti, ali Seattle je imao spreman odgovor. U 78. minuti Raul Ruidiaz smanjuje na 2:1, a deset minuta kasnije Jordan Morris poravnava.

Tu nije bio kraj Dallasovim mukama, u 94. minuti Morris postiže još jedan pogodak i donosi preokret i pobjedu Seattleu..

Musa je odradio cijelu utakmicu, a ovo mu je bio deveti gol ove sezone u MLS-u. test